2 zalen 70 personenVoetangelweg 9, Abcoude
Deze sfeervolle locatie genaamd Villa Oldenhoff, gelegen midden in de groene polder aan de rivier Holendrecht tussen Abcoude en Ouderkerk a/d Amstel, kan met recht een buitengewone vergaderlocatie worden genoemd.
Villa Oldenhoff staat synoniem voor rust, ruimte, luxe en comfort. Proeven van het boerenleven. De villa combineert de uitstraling en traditie van vroeger met eigentijdse elementen.
Ruimtes: er zijn 2 sfeervol ingerichte vergaderruimtes van 2-12p en van 13-40p. De grote, stoere keukens van Villa Oldenhoff doen dienst als ontvangstruimte, waar je persoonlijk wordt verwelkomd met een heerlijk kopje koffie. Comfortabele stoelen en houten tafels vormen de basis voor de vergaderruimtes. Er zijn diverse opstellingen mogelijk.
De lunches en/of diners worden ter plekke vers bereidt en verzorgd in de bijbehorende keuken. Er is voldoende en gratis parkeergelegenheid bij Villa Oldenhoff. Verder zijn er diverse extra mogelijkheden voor ontspanning zoals een kookworkshop, varen, wandelen, fietsen,of een speciaal event zoals valkenieren, boogschieten of schermen.
Overnachten: Villa Oldenhoff heeft 9 luxe hotelkamers .
Ideaal dus om een vergadering te combineren met een overnachting.
Villa Oldenhoff maakt onderdeel uit van Meetables, de specialist voor buitengewoon vergaderen in Amsterdam en omgeving, Utrecht en ’t Gooi.
Parkeren is gratis bij Villa Oldenhoff en mocht het nodig zijn dan kunnen in overleg ook gasten opgehaald worden van station Abcoude.
STER locatie
Provincie award 2026
Nationale award 2026
Nationale award 2025
Provincie award 2025Culinaire verwennerij staat hoog in het vaandel bij Villa Oldenhoff.
Al vanaf het begin werkt men samen met Simon de Winter van Xiom Food & Events die met zijn team dagelijks de heerlijkste lunches en/of diners bereidt.
Bij mooi weer zijn de tuin, de patio of het grote terras niet alleen een heerlijke plek om te lunchen, borrelen of dineren, maar kan er ook in de buitenlucht worden vergaderd.
Fijne locatie voor een Heidag!
Onze Heidag hier mogen organiseren. Mooie rustige locatie. Fijne ruimte om met het team te zitten. Over de hele dag genoeg thee/koffie/drankjes kunnen nuttigen en de tussendoortjes waren er geliefd bij het team. Lunch was goed verzorgd, lekker en ook nog eens gezond!
Hartelijk dank voor jullie mooie review! Bedankt voor jullie komst en heel graag tot een volgende keer, Vriendelijke groeten, Team villa Oldenhoff
Bestuursdag KLM Algemeen
Mooie locatie. Alles tot in de puntjes verzorgd. Het eten was verassend en gezond lekker.
Beste Shalini, Bedankt voor je review. Wij hopen dat alles naar wens was tijdens jullie bijeenkomt afgelopen week. Wij hopen jullie een andere keer bij ons te mogen verwelkomen! Met vriendelijke groeten, Team Villa Oldenhoff
Bestuursdag KLM
Mooie locatie en een goed verzorgde dag. Alles tot in de puntjes geregeld. Het eten was verrassend en gezond lekker.